چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۱۱ مهر ۹۷ با حضور وزیر نیرو افتتاح شد. در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۲۴۴ شرکت داخلی و خارجی حضور پیدا کرند که از این تعداد ۲۱۶ شرکت از داخل کشور و ۲۸ شرکت خارجی بودند.

 

هدف اصلی این نمایشگاه کاهش تصدی‌گری دولت و سپردن حوزه‌های تخصصی به بخش خصوصی در راستای توجه ویژه دولت تدبیر عنوان شد که در جهت تبادل تجربیات و نوآوری‌های جدید و حضور اصحاب صنعت به ویژه فراهم کردن زمینه حضور شرکت‌های دانش بنیان یا نوپا که در حوزه صنعت آب وارد شده‌اند، نقطه عطف این دوره از نمایشگاه بود.

 

شرکت آب و خاک شهراب گستر با حضور در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه سیستمهای فاضلاب شهری و روستایی , کارهای انجام شده در زمینه انتقال آبهای ثقلی و کم فشار در استانهای مختلف کشور را با صاحبنظران این صنعت به اشتراک گذاشت. همچنین آب و خاک شهراب گستر آخرین محصولات خود و همچنین راهکارهای جدید دنیا در این زمینه را به معرض دید بازدیدکنندگان گذاشت.

دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران

عشق آباد ترکمنستان

دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد ترکمنستان در تاریخ ۴ الی ۶ اسفندماه ۱۳۹۴ با محوریت و مدیریت استان گلستان و با حضور ۱۰۷ شرکت از سراسر ایران ومراسم افتتاحیه آن توسط جناب آقای دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور و سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان جناب آقای سید محمد احمدی به همراه جمعی از مسئولین اجرایی جمهوری اسلامی ایران و معاون رئیس جمهور ترکمنستان بهمراه ۱۲ تن از وزرای این کشور و تنی چند از نمایندگان مجلس این کشور برگزار شد.

شرکت آب و خاک شهراب گستر با حضور در این نمایشگاه تلاش نموده که بتواند هرچه بیشتر در صادرات محصولات با کیفیت در زمینه زهکشی و انتقال آب ثقلی و کم فشار سهمی در این بازار داشته و بتواند آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در این زمینه را معرفی و زمینه لازم برای حضور در پروژه های این کشور فراهم نماید.

اولین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ادوات کشاورزی تهران

حضور شرکت آب و خاک شهراب گستر در نخستین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، سیستم‌های آبیاری و صنایع وابسته، با هدف ورود تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا در صنعت کشاورزی و استفاده مناسب از آب در بخش کشاورزی شرکت بسیار مثبت بوده و همچنین این شرکت همواره تلاش نموده که آخرین دانش را در زمینه زهکشی زیر زمینی و سیستم های انتقال آب ثقلی و کم فشار ارائه دهد.

همچنین جناب آقای مهندس علی مراد اکبری معاون محترم آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از آخرین و جدیدترین محصولات این شرکت دیدن نموده و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در زمینه زهکشی زیرزمینی و همچنین انتقال آبهای ثقلی و کم فشار قرار گرفتند.

سیزدهمین همایش و نمایشگاه بین المللی زهکشی

سیزدهمین همایش بین المللی زهکشی ۱۴ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ در سالن همایش‌های بین المللی کوی بوستان سازمان آب و برق خوزستان با حضور ۵۰ مهمان خارجی از کشورهایی چون آلمان، فنلاند، استرالیا، هلند، بلژیک، هندوستان، مصر، پاکستان، اندونزی، چین، بنگلادش، کره و ترکیه برگزار شد. در سیزدهمین همایش بین المللی زهکشی، استاندار خوزستان، معاون وزیر نیرو و رئیس شورای عالی کمیته ملی آبیاری و زهکشی، معاون وزیر جهاد کشاورزی، رئیس کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی و تنی چند از مسئولان استانی از جمله مهمانان ویژه این همایش بودند.

اهداف این همایش بررسی راهکارهای مناسب درحوزه فنی آب، اصلاح روش خاص مدیریت آبیاری، توسعه روش آبیاری نوین و تجهیز مزارع به دستگاه سنجش آب، توسعه استفاده از نرم افزارها و مدل‌های پیش بینی در آبیاری و کنترل مصرف بود که شرکت آب و خاک شهراب گستر نیز به عنوان یکی از عمده تامین کنندگان لوله های مخصوص زهکشی و لوله کاروگیت دوجداره PVCU که نسل جدیدی از لوله های پلیمری برای انتقال آب ثقلی و کم فشار می باشد , آخرین دستاوردهای خود در زمینه شبکه های انتقال آب و زهکشی را ارائه نمود.

حضور شرکت آب و خاک شهراب گستر در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران که به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد . آب و خاک شهراب گستر آخرین دست آوردهای خود در زمینه تولید نسل جدید لوله دوجداره کاروگیت مخصوص آبهای ثقلی و کم فشار و همچنین فاضلابی را با کارشناسان و صاحبنظران این صنعت در میان گذاشت و همچنین آخرین محصولات خود را معرفی نمود .
این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.