نمایشگاه ها

 
 
چهاردهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب 11 مهر 97 با حضور وزیر نیرو افتتاح شد. در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ۲۴۴ شرکت داخلی و خارجی حضور پیدا کرند که از این تعداد ۲۱۶ شرکت از داخل کشور و ۲۸ شرکت خارجی بودند.
هدف اصلی این نمایشگاه کاهش تصدی‌گری دولت و سپردن حوزه‌های تخصصی به بخش خصوصی در راستای توجه ویژه دولت تدبیر عنوان شد که در جهت تبادل تجربیات و نوآوری‌های جدید و حضور اصحاب صنعت به ویژه فراهم کردن زمینه حضور شرکت‌های دانش بنیان یا نوپا که در حوزه صنعت آب وارد شده‌اند، نقطه عطف این دوره از نمایشگاه بود.
شرکت آب و خاک شهراب گستر با حضور در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه سیستمهای فاضلاب شهری و روستایی , کارهای انجام شده در زمینه انتقال آبهای ثقلی و کم فشار در استانهای مختلف کشور را با صاحبنظران این صنعت به اشتراک گذاشت. همچنین آب و خاک شهراب گستر آخرین محصولات خود و همچنین راهکارهای جدید دنیا در این زمینه را به معرض دید بازدیدکنندگان گذاشت
دوازدهمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد ترکمنستان در تاریخ 4 الی 6 اسفندماه 1394 با محوریت و مدیریت استان گلستان و با حضور ۱۰۷ شرکت از سراسر ایران ومراسم افتتاحیه آن توسط جناب آقای دکتر شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور و سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در ترکمنستان جناب آقای سید محمد احمدی به همراه جمعی از مسئولین اجرایی جمهوری اسلامی ایران و معاون رئیس جمهور ترکمنستان بهمراه ۱۲ تن از وزرای این کشور و تنی چند از نمایندگان مجلس این کشور برگزار شد.
شرکت آب و خاک شهراب گستر با حضور در این نمایشگاه تلاش نموده که بتواند هرچه بیشتر در صادرات محصولات با کیفیت در زمینه زهکشی و انتقال آب ثقلی و کم فشار سهمی در این بازار داشته و بتواند آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در این زمینه را معرفی و زمینه لازم برای حضور در پروژه های این کشور فراهم نماید.
 
 
حضور شرکت آب و خاک شهراب گستر در نخستین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، سیستم‌های آبیاری و صنایع وابسته، با هدف ورود تکنولوژی و فناوری‌های روز دنیا در صنعت کشاورزی و استفاده مناسب از آب در بخش کشاورزی شرکت بسیار مثبت بوده و همچنین این شرکت همواره تلاش نموده که آخرین دانش را در زمینه زهکشی زیر زمینی و سیستم های انتقال آب ثقلی و کم فشار ارائه دهد.
همچنین جناب آقای مهندس علی مراد اکبری معاون محترم آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از آخرین و جدیدترین محصولات این شرکت دیدن نموده و در جریان آخرین دستاوردهای این شرکت در زمینه زهکشی زیرزمینی و همچنین انتقال آبهای ثقلی و کم فشار قرار گرفتند.
 
 
سیزدهمین همایش بین المللی زهکشی 14 اسفند ماه سال 1395 در سالن همایش‌های بین المللی کوی بوستان سازمان آب و برق خوزستان با حضور 50 مهمان خارجی از کشورهایی چون آلمان، فنلاند، استرالیا، هلند، بلژیک، هندوستان، مصر، پاکستان، اندونزی، چین، بنگلادش، کره و ترکیه برگزار شد. در سیزدهمین همایش بین المللی زهکشی، استاندار خوزستان، معاون وزیر نیرو و رئیس شورای عالی کمیته ملی آبیاری و زهکشی، معاون وزیر جهاد کشاورزی، رئیس کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی و تنی چند از مسئولان استانی از جمله مهمانان ویژه این همایش بودند.
اهداف این همایش بررسی راهکارهای مناسب درحوزه فنی آب، اصلاح روش خاص مدیریت آبیاری، توسعه روش آبیاری نوین و تجهیز مزارع به دستگاه سنجش آب، توسعه استفاده از نرم افزارها و مدل‌های پیش بینی در آبیاری و کنترل مصرف بود که شرکت آب و خاک شهراب گستر نیز به عنوان یکی از عمده تامین کنندگان لوله های مخصوص زهکشی و لوله های کاروگیت دوجداره PVCU که نسل جدیدی از لوله های پلیمری برای انتقال آب ثقلی و کم فشار می باشد , آخرین دستاوردهای خود در زمینه شبکه های انتقال آب و زهکشی را ارائه نمود.
 
 
 
حضور شرکت آب و خاک شهراب گستر در سیزدهمین نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ايران که به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد . آب و خاک شهراب گستر آخرین دست آوردهای خود در زمینه تولید نسل جدید لوله های دوجداره کاروگیت مخصوص آبهای ثقلی و کم فشار و همچنین فاضلابی را با کارشناسان و صاحبنظران این صنعت در میان گذاشت و همچنین آخرین محصولات خود را معرفی نمود .
این نمایشگاه فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

Call Now